Ania i Marcin z rodziną
12.07.2021, 03:22
Kochana Ciociu Wando trudno uwierzyć że tak nagle odeszłaś. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Bardzo tęsknimy i wspominamy jaką byłaś wspaniała osobą. „Nie umiera ten kto pozostaje w sercach i pamięci żywych”
Andrzej i Karina
09.07.2021, 19:37
Wandziu w naszych sercach i wspomnieniach masz gniazdko wypełnione Twym poczuciem humoru, dobrym słowem i gotowością pomocy. Cieszyliśmy się na spotkania z Tobą - dziękujemy za wspòlny czas- wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie- Dozobaczenia... Twòj Pączuś i Andrzej
Anna Wojtowicz
09.07.2021, 12:56
Wandziu, odeszłaś tak nagle, niespodziewanie ,trudno w to uwierzyć!Pozostał żal i wspomnienia. Wyrazy współczucia dla Ani i Jej Rodziny.
Standzoniowie
09.07.2021, 09:17
Tak trudno sobie wytłumaczyć, ze Wandy się już nie zobaczy...że już koniec, że nie wróci, że nikt tego nie odwróci. Pozostaną nam wspomnienia, smutek w sercu, łzy na twarzy których nikt nie zauważy i modlitwa co wciąż łączy. Szczere wyrazy wspołczucia dla Ani i Jej Rodziny.